» » Екскурсія Кам'янець-Подільский місто + Замок

Екскурсія Кам'янець-Подільский місто + Замок

Екскурсія Кам'янець-Подільский місто + Замок

Екскурсія в Кам'янці-Подільському + замок триває 3 години. Ви побачите Смотрицький каньйон, Лебедине озеро, Вітряні ворота, Кафедральний костел, Турецький мінарет, надгробок Лаури Пшездецької, Ратушу, Вірменський храм, «Будинок з драконом» і, звичайно, Старий Замок! Екскурсія в Кам'янці-Подільському пролетить непомітно.  В цьому місті все переплелось – війни і кохання, перемоги і втрати, неймовірна краса каньйону і велич Замку. З хорошим екскурсоводом час пролетить весело і непомітно.

Екскурсія в Кам'янці-Подільському  – це реальна подорож в минуле!

Вартість: група до 5 чол – 400 грн, група від і більше 6 чол – 1000 грн.

Вхідні квитки в Замок: 40 дорослий, 20 дитячий.

Екскурсовод прийде на місце зустрічі в зручний для Вас час.


Збірна щоденна екскурсія

Збірна щоденна екскурсія по Кам'янцю-Подільському рівно о 12.00, триває 3 години.

Збірна щоденна екскурсія по Кам'янцю-Подільському і Замку вирушає щоденно незалежно від погоди і кількості людей.

Екскурсія коштує 100 грн з одного, плюс квиток в Замок (40 дорослий, 25 дитячий). Збірна щоденна екскурсія по Кам'янцю-Подільському дуже зручна для тих, хто подорожує один, або удвох, перебуває у відрядженні. Не потрібно нікого шукати, займатись організацією. Просто приходите на 12.00 до Ратуші, на головну площу Польський ринок, біля інформаційного стенда Вас чекатиме наш екскурсовод.


В святкові дні, або за наявністю попередніх дзвінків  – збірна екскурсія також вирушає о 9.00, 12.00, 18.00.


Коментарі:

Добрий день! Мене цікавить екскурсія для учнів 7 класу на початок червня. 
Дивовижне, ексклюзивне місто! Захоплює все: краєвиди, архітектура, любов мешканців до свого міста! Дуже сподобалось, що місцеве населення робить все можливе, щоб не забувати історію та відновити пам'ятки! Поїхала до рідного Харкова з любов'ю в серці до Кам'янця! Насте, дуже дякую Вам за знайомство з Вашим містом! Ваші екскурсії просто чудові, в них є все - історія, чудові краєвиди, місцевий колорит, позитив та гарне почуття гумора, любов до рідної Країни! Це чудово, бо Україна у нас надзвичайна! Натхнення Вам і всім Кам'янець-Подільчанам на Ваші добрі справи!
Щиро дякую! Вам - добра!
Доброго дня!
Планую приїхати з дочкою (11 років) до Кам'янця - Подільського 12 жовтня. Хотіла б замовити у вас, Настя, екскурсію по місту, і звичайно Фортеці , десь о 15.00, для нас двох або з групою. Буду вдячна за відповідь.
З повагою, Олена.
Олена
Дуже сподобалось місто. Екскурсовод Максим цікаво, з гумором провів екскурсію. Дуже дякую. Обов'язково повернемося ще)))
Донець Анастасія
Чекаємо! Раді, що обрали нас! Приїзджайте на Різдво!

Залишити коментар:

оновити, якщо не видно коду