Логотип Кіт у чоботях

Екскурсія Кам'янець - Подільський місто + Замок


Древній величний замок, великий каньйон річки Смотрич, кам‘яний острів на якому дрімає Старе Місто, найвищий міст в Україні, безкінечні таємничі підземелля, суворі костели і прикольні кафе, дуууже комфортні готелі. Така собі «стара Європа в Україні».

Екскурсія в Кам'янці-Подільському  – це реальна подорож в минуле!

Можна блукати самим, але краще взяти екскурсовода і за три години побачити найцікавіше - Старе місто і Замок. В маленьких величках переплелась українська, польська, вірменська, єврейська і турецька історія. Кам‘янець дуже багатогранний, приїжджати можна багато разів і не набридне.

Тривалість – 3 години.

Вартість екскурсії – від 1600 грн плюс вхідні квиточки в музеї.

Телефонуйте, щоб дізнатися деталі.


Коментарі:


Добрий день! Мене цікавить екскурсія для учнів 7 класу на початок червня. 

Дивовижне, ексклюзивне місто! Захоплює все: краєвиди, архітектура, любов мешканців до свого міста! Дуже сподобалось, що місцеве населення робить все можливе, щоб не забувати історію та відновити пам'ятки! Поїхала до рідного Харкова з любов'ю в серці до Кам'янця! Насте, дуже дякую Вам за знайомство з Вашим містом! Ваші екскурсії просто чудові, в них є все - історія, чудові краєвиди, місцевий колорит, позитив та гарне почуття гумора, любов до рідної Країни! Це чудово, бо Україна у нас надзвичайна! Натхнення Вам і всім Кам'янець-Подільчанам на Ваші добрі справи!

Щиро дякую! Вам - добра!

Доброго дня!
Планую приїхати з дочкою (11 років) до Кам'янця - Подільського 12 жовтня. Хотіла б замовити у вас, Настя, екскурсію по місту, і звичайно Фортеці , десь о 15.00, для нас двох або з групою. Буду вдячна за відповідь.
З повагою, Олена.

Олена
Дуже сподобалось місто. Екскурсовод Максим цікаво, з гумором провів екскурсію. Дуже дякую. Обов'язково повернемося ще)))

Донець Анастасія
Чекаємо! Раді, що обрали нас! Приїзджайте на Різдво!

Добрий вечір. Ви займаєтесь організацією екскурсій? Цікавить збірна щоденна екскурсія по Кам'янцю-Подільському та Бокота, у які дні проводиться і скільки коштує? (дати 18-19.07.2020)

телефонуйте 0984395332
Зараз, на жаль, збірних не проводимо. можемо організувати все за досить демократичною ціною. телефонуйте.

Доброго дня! Хотіли би замовити екскурсію на 07.08.2020.

  • Добрый день.
В проводите экскурсии по Каменец Подольск замок плюс огород? Нам нужно на эти выходные на 11 октября. Нас 5 человек. 
спасибо 
Эдвард 0676882182

Добрий день.  Цікавить екскурсія місто+ замок на 23 .05
Вартість екскурсії не залежить від кількості осіб?

Хочемо відвідати місто сім‘єю. Чи можна приєднатися на екскурсію до групи і яка буде вартість?

Доброго дня! Плануємо з подругою поїздку в Кам'янець Подільський на вихідні (03.07.2021-04.07.2021). В суботу вранці будемо в місті, а в неділлю ввечері повертаємося вже назад. Підкажіть будь ласка чи можна організувати нам екскурсію містом та яка ціна такої екскурсії?

Анатолій

Доброго ранку ми хочемо замовити екскурсію по цему чудовому місті. Але вона не просто для відпочинку а із маленьким моїм замеслом. Якщо ви згідні прийняти в цему участь наберіть мене. Анастасія надія на вас. Карти поки не відкрию, тільки при розмові все поясню. ( Маю шпіона яка є айтішник і 100% перевіряє мій телефон. Тому-то при дзвінку пояснити буду, а ще краще якщо домовимося про зустріч.). З нетерпінням чекаю від вас дзвінок. На перед велике дякую! 

067 204 50 61 


Доброго дня!) Хочемо щиро подякувати нашим екскурсоводам Євгенію та Олександру  за насичений  пізнавальний, цікавий матеріал  та  швидкоплинний момент зустрічі під час відвідин учнями 3 та 4 класів м. Кам'янець - Подільського. Доступна цій віковій категорії історична інформація закарбувалася в пам'яті дітей. Розповіді батькам, враження у школі, обмін думками між однолітками - результат найкращої поїздки, екскурсії. Безмежно дякуємо. Вам здоров'я, успіхів, процвітання!!!💐🫶😉 Усім Перемоги і миру!!!💙💛🇺🇦


10 червня 2023 року відвідала фортецю разом із своїми учнями. Щиро дякую за чудового екскурсовода! Євген - надзвичайно цікава та позитивна людина. Професіонал, який захопив дітей своїми розповідями та вразив знаннями. Дякуємо!


Добрый день, интересует экскурсия в Кам'янець Подільський и фортеци. Нас 5 человек, дата 11.08., с Ворохты.


Вітаю! Хочу щиро подякувати вам за екскурсію, яку ми мали з командою в Хотині та у Кам'янець-Подільську! Надзвичайно цікаво було, що дітям, що дорослим. Дуже приємна організація та підхід у вирішення будь-яких моментів. Дякуємо!
Залишити свій коментар:
Зв'язатися з нами
Туристичний клуб «КІТ У ЧОБОТЯХ»
Кам'янець-Подільський
Логотип Кіт у чоботях