Логотип Кіт у чоботях

Туристичний клуб «Кіт у чоботях»


Вітаємо!

Ми - Туристичний клуб «Кіт у чоботях»!

Настя Донець

Засновником клубу є Анастасія Донець. Настя 15 років топтала кедами Подільські стежки, знає про туризм на Поділлі ВСЕ, а потім ще взяла і «народила» Малієвецький музей. Тому, не оминайте у подорожах Маліївці - вони фантастичні. Настя зараз там працює директором.


 Ірина 

Якщо ви набрали номер 0980482433, то, очевидно, Ви спілкувались з нашою Кицьою-Мандрівницьою Іринкою! Це вона відповідає на мільйон дзвінків, підбирає Вам екскурсовода і дбає про Ваші враження.


Наші гіди:

Дмитро - дослідник старовинних фото, мап, костюму, людина-енциклопедія. Добрий, скромний, чудовий оповідач. 


Дмитро 


 Наталья 

Наталка  - невтомна дослідниця, волонтер, емоційний гід і чудовий компаньйон до будь-якої подорожі Поділлям - чи то Замками і Палацами, чи то мальовничими покинутими селами.


Женя - археолог, науковий співробітник, дослідник іудаїки, веселий і дотепний! Закохаєтесь.


 Женя 


 Вероніка 

Вероніка - професійна акторка, вчителька, неймовірно позитивна і турботлива. А ще трошки відьма, але то окрема історія (можна замовити тематичну екскурсію про кам‘янецьких відьом).


Віталій - якщо на Бакоту - то до місцевих. Кандидат наук, а виріс в Бакоті. З ним весело, сито, смачно і круто! Ну і все з перших уст - без міфів.

 Віталій 


 Олена 

Олена - Мила і позитивна, любить палеонтологію, може повести Вас на авто за потреби. Добрий гумор і любов до свого краю - це про Олену!


Олександр - Знавець Старого міста і гід з авто, якщо треба гайнути в Бакоту, Хотин чи Маліївці. Сашко - творець музею грошей в Ратуші. Обов‘язково зайдіть з ним до цього музею і Ви дізнаєтесь, що монети вміють розмовляти.

 Олександр гід  

Катя - Елегантна панянка, що добре дає раду роверу і скелям. А ще - аспірантка. Знається на селянських судах 19 ст. Розкаже, як і нащо пили могорич.


Наші екскурсії - про Любов. До свого краю, його архітектури, природи, кухні і звичаїв. Ми - за відродження пам‘яток, багато волонтеримо і пропагуємо екологічну ментальність. Турбуємось про тварин і пам‘ятки архітектури. Приєднуйтесь до нас!

Зв'язатися з нами
Туристичний клуб «КІТ У ЧОБОТЯХ»
Кам'янець-Подільський
Логотип Кіт у чоботях