Екскурсії » Замовити екскурсію » Екскурсія в Хотин

Екскурсія в Хотин

Екскурсія в Хотин

Хотинський замок знаходиться за 20 км від Кам'янця-Подільського, швидко і зручно доїзджаємо по трасі за 25-30 хв. Екскурсія в Хотині триває приблизно 1,5 години, ще 30 хв на вільний час і сувеніри. За бажанням можемо почекати Вас і годину.

Під час ек курсії в Хотині Ви побачите чудові краєвиди Дністровського каньйону,  грандіозні за розмірами вали Нового земляного замку, місцеві жителі запропонують Вам домашнє вино і фрукти, які гріх не скуштувати.

Під час екскурсії в Хотині ми побачимо Бендерські ворота, руїни мечеті, палац коменданта, приміщення гарему, каземати, експозицію штурмових знарядь, катівню.


Вартість: група до 5 чол – 350 грн, група від і більше 6 чол – 1000 грн.


На Замку також потрібно купити вхідні квитки (40 дорослий, 20 дитячий). Стоянка авто 20 грн. Допоможемо організувати транспорт.


Коментарі:

Лише кілька слів, якими сказано все - дух просто захоплює!!!
Добрий день
Чи можна екскурсію в Хотин на 16 червня?
Дякую.
Олена
Дуже цікава екскурсія. Екскурсовод Василь Іваночко - людина, яка захоплюється і не банально ставиться до своєї роботи. Заздрю тим дітям, у яких такий вчитель історії.  Потрібно мати талант щоб зацікавити підлітків історією. Мої діти були в захваті і досі згадують цю екскурсію. Дуже рекомендую цю екскурсію і екскурсовода Василя)))

Донець Анастасія
Василь - наш найкращий колега і екскурсовод по Хотину. Він колишній музейний працівник, а зараз працює в школі, вчителем історії. Фраза від туристів-школярів :"Нам би такого вчителя!" - стандартна після його екскурсій.

Залишити коментар: